Logo Fitness club Řepy

BIZZY2
Vítejte v rezervačním systému
© 2008 BIZZY, Smarcoms v. 1.0.84
Rezervační pravidla


Jak získat přihlašovací údaje do on-line rezervačního systému?

 1. Pokud již vlastníte magnetickou kartu, zeptejte se obsluhy, jaké máte přihlašovací údaje a nahlašte, případně překontrolujte s obsluhou svůj email.
 2. Pokud kartu ještě nemáte, zaregistrujte se sami na www.fitnessrepy.cz a při příští návštěvě nás informujte o této registraci. Obsluha vám přiřadí kartu, do které si nechte nabít vstupy či kredit na požadovanou službu. To vám umožní zadávát rezervace přes naše stránky.
  • Co je možné rezervovat?
   Držitel uživatelského jména, hesla a magnetické karty je oprávněn užívat online rezervační systém k rezervaci míst(a) na lekce aerobiku (všechny formy cvičení), indoor cyclingu, solária, sauny, dále pak na pronájem sálu (např. na stolní tenis apod.)
  • Kolik rezervací je možno zadat?
   Počet rezervací není omezen.
  • Jak rušit již zadané rezervace?
   Online rezervační systém vám umožní rušit rezervaci nejpozději 24 hodin před zahájením hodiny. Méně než 24 hodin před zahájením hodiny můžete své rezervace rušit osobně či telefonicky přes obsluhu, a to nejpozději do 15 hodiny aktuálního dne, kdy má rezervovaná hodina proběhnout. Dopolední cvičení je možné rušit telefonicky či osobně nejpozději do konce otevírací doby předešlého dne. Po těchto časových limitech se rezervace považují za závazné. V případě vaší absence bude vaše rezervace uhrazena z prostředků na vaší magnetické kartě.
  • Na co si dát pozor?
   Zejména je důležité mít pod kontrolou své rezervace a v případě, že se nemůžete dostavit, včas rezervaci zrušit.
   Při zneužití rezervačního systému si vyhrazujeme právo zrušit přístup do systému odebráním uživatelského jména a hesla. Fitness club Řepy si vyhrazuje právo na pozdější změnu výše uvedených pravidel pro používání online rezervačního systému, které budou zveřejněny vždy na www.fitnessrepy.cz.